• Oznam

• Na základe odporúčania RÚVZ so sídlom vo Vranove nad Topľou a súhlasu zriaďovateľa školy - Mesto Vranov nad Topľou - sa z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov na akútne respiračné ochorenia prerušuje vyučovanie od 08.02. do 14.02.2023. Nástup žiakov je 15.02.2023.

• 1.2.2023 - Karneval

• Nový školský polrok sme privítali karnevalom. Prišli k nám Indiáni, princezné, zavítalo i slniečko a odvahu nabrali aj iné masky. Kto neverí, nech sa dobre pozerá...

• 31.1.2023 - Polrok je tu!

• Ani sme sa nenazdali a prišiel čas zhodnotiť polročné snaženie našich žiakov. V dopoludňajších hodinách si žiaci prevzali od triednych učiteliek výpisy hodnotenia a poobede sa rodičia mohli pozrieť, ako sa ich deťom darí aj mimo vyučovania - v divadle, speve i tanci.