• Oznam

• Na základe odporúčania RÚVZ so sídlom vo Vranove nad Topľou a súhlasu zriaďovateľa školy - Mesto Vranov nad Topľou - sa z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov na akútne respiračné ochorenia prerušuje vyučovanie do 22.12.2022. Nástup žiakov je 9.1.2023.

• Oznam

• Na základe odporúčania RÚVZ so sídlom vo Vranove nad Topľou a súhlasu zriaďovateľa školy -  Mesto Vranov nad Topľou prerušujeme školské vyučovanie na dobu od 7.12.2022 do 13.12.2022 z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov na akútne respiračné ochorenia. Nástup žiakov do školy bude v stredu 14.12.2022.

• 29.11.2022 - Tvorivé dielne

• Po dvoch rokoch núteného prerušenia školskej tradície sme sa konečne mohli v tomto predvianočnom období stretnúť s rodičmi a deťmi pri príprave vianočného stromčeka. Po predstavení, ktoré pre nás pripravili deti z divadelného krúžku pod vedením Mgr. Márie Polákovej, sme sa spoločne pustili do tvorivej práce. Pod rukami rodičov, našich detí, ale aj našich bývalých žiakov, ktorí prijali naše pozvanie, vzniklo mnoho krásnych vianočných ozdôb. Všetky výtvory si našli svoje miesto na našom stromčeku. Na záver sme slávnostne rozsvietili stromček a rozdali milé darčeky za odmenu.